خدمات ما

گارانتی معتبر


یکی از خدمات مهمی که شرکت ترک وین ارائه می‌دهد؛ دو سال گارانتی بی قید و شرط بر روی محصول خود یعنی پرده شیشه‌ای است.

این گارانتی حتی شامل شیشه هم می‌شود. معمولا شیشه در صنایع پنجره شامل گارانتی نمی‌شود ولی شرکت ترک وین به دلیل اطمینان کاملی که به محصول خود دارد، شیشه‌ها را هم مشمول گارانتی قرار داده. جنس شیشه‌های کار شده در پرده شیشه‌ای به گونه‌ای است که در برار ضربه و فشار بسیار مقاوم بوده و به سادگی نمی‌شکند.

دو سال گارانتی شامل تعویض قطعات، شیشه و تمامی موارد مربوط به پرده شیشه‌ای می‌شود.
جام بالکن ترک وین
contract
گارانتی معتبر
نصب رایگان
home_builder_offer1
خدمات پس از فروش

خدمات پس از فروش


یکی از مهم ترین خدماتی که شرکت ترک وین انجام می‌دهد خدمات فروش محصولات خود شامل: اندازه گیری محل نصب برای مشاوره بهتر به صورت رایگان؛ نصب و راه اندازی از صفر تا صد و همچنین خدمات حمل و نقل است.

نکته مهم اینجاست که شرکت ترک وین با توجه به نمایندگی های فعال؛ تمامی خدمات از جمله، خدمات نصب و حمل و نقل و … را در سطح کشوری یعنی در سراسر ایران برای مشتری‌های خود انجام میدهد.

 

مشاوره رایگان و تخصصی


شاید به دلیل تنوع در محصولات شرکت ترک وین کمی سردرگم شده باشید. یا نمی‌دانید برای فضای مورد نظر خود کدام یک از پنجره ها و یا پرده شیشه‌ای های موجود مناسب است.

شاید هم برای مدیریت مالی خود دچار تردید در استفاده از این تکنولوژی شده اید ! کافی است با شرکت ترک وین تماس بگیرید. در اسرع وقت مشاوران ما بهترین مشاوره در زمینه‌ی خرید و انتخاب محصول مورد نظرتان را در اختیار شما قرار می‌دهند.

شما می‌توانید از طریق راه‌های ارتباطی موجود در صفحه « ارتباط با ما »؛ با ما در ارتباط باشید.

3223
support
مشاوره رایگان